top of page

MAZDA CX-30 PRO ROK 2022Vyrovnaná a svižná pro město. Prostorná a všestranná pro cestování. Kompaktní SUV vyrobené tak, aby zapůsobilo na všech frontách: od vnější jedinečné krásy po elegantní interiér s mnoha možnostmi konektivity. Naše nejnovější motory Skyactiv dodávají správné množství výkonu a točivého momentu – a zajišťují tak dynamickou výkonnost, díky které si vychutnáte každý okamžik za volantem.


POŽITEK Z JÍZDY

Systém Mazda M Hybrid zajišťuje úsporný provoz a vysoký výkon, s dynamickou akcelerací a vylepšenými jízdními vlastnostmi na každé silnici.PROSTORNÁ A VŠESTRANNÁ

Kabina je dokonalým příkladem maximálně pozorného řemeslného zpracování. Pečlivě zvolené prvky v dokonalé symetrii s řidičem vytvářejí interiér, který vás možná přenese, kam chcete, ještě než vůbec vyrazíte na cestu.
BUĎTE VŽDY PŘIPOJENI

Systém infozábavy Mazda Connect je k dispozici s integrací pro Apple CarPlay® a Android Auto™, které poskytují vylepšený zážitek z jízdy, zatímco nové funkce konektivity aplikace MyMazda usnadňují ovládání vozu, i když zrovna nesedíte za volantem.
Aplikace MyMazda pomáhá vytvářet ještě silnější pouto mezi vámi a vaší Mazdou CX-30 díky novému intuitivnímu designu, novým funkcím konektivity a s vylepšenou bezpečností. Zamykání a odemykání dveří, zobrazování zpráv o stavu vozu, lokalizace vozu a další činnosti jsou snadnější než kdy předtím.


VŠE­CHEN VÝ­KON, KTE­RÝ PO­TŘE­BUJE­TE

Naše motory Skyactiv jsou lehčí a úspornější než standardní motory a poskytují ideální kombinaci výkonu a úspornějšího provozu. Naše technologie Skyactiv vám pomáhají ušetřit peníze na čerpacích stanicích a současně vám poskytují vyšší výkon pro mimořádnou jízdní výkonnost.
centrum 4x4
bottom of page